Serwis maszynek do mielenia mięsa i wilków

Serwis maszynek do mielenia mięsa w PROBOX oferuje kompleksowe usługi związane z pogwarancyjną naprawą wilków. Wykonujemy ekspertyzy, dokonujemy konserwacji wilków, wymieniamy olej, ostrzymy sitka i nożyki oraz przeprowadzamy przeglądy urządzeń. Serwisujemy urządzenia prawie wszystkich marek dostępnych na polskim rynku m. in. MaGa, FAMA, EVEREST, Inoxxi, Rm Gastro, STALGAST, HENDI, Edesa.

Pogwarancyjny serwis używanych maszynek do mielenia mięsa w Warszawie oferuje części zamienne do wilków wielu producentów. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Od ręki posiadamy podstawowe części eksploatacyjne takie jak wały ślimakowe, sitka, nożyki.

Używane wilki w Warszawie naprawiamy w ciągu kilku dni roboczych, a swoją ofertę kierujemy do klientów z całej Polski oraz zagranicy. Stawiamy na długofalową współpracę z klientami. Zapraszamy do współpracy zarówno duże sieci handlowe, hurtownie wędlin, a także jednostkowych klientów.  Naprawione maszynki do mielenia mięsa odsyłamy do klientów sprawdzonymi firmami kurierskimi, zapewniając najwyższą troskę o ich bezpieczeństwo oraz terminowość dostawy.

Oferujemy bezpłatne przeszkolenie z obsługi i prawidłowego korzystania z wilków, dzięki czemu można zapobiec szybszemu eksploatacyjnemu zużyciu ograniczając wydatki klientów. Tępe sitka i noże ostrzymy umożliwiając ich dalszą eksploatację. Regeneracja i ostrzenie sitek i noży do maszynek do mielenia mięsa pozwala kilkukrotnie obniżyć koszty jakie klient byłby zmuszony ponieś podczas zakupu nowych podzespołów.

Zgłoszenia prosimy kierować do:

Adrian Piętka

Specjalista ds. serwisu
email: adrian.pietka@probox.pl
kom.:  664 99 02 81