Naprawa i legalizacja wag

Serwis wag sklepowych w PROBOX oferuje kompleksowe usługi związane z pogwarancyjną naprawą wag sklepowych i handlowych, kalkulacyjnych, magazynowych, labolatoryjnych. Legalizujemy wagi, wymieniamy akumulatory, zasilacze, dokonujemy ekspertyz oraz przeprowadzamy przeglądy urządzeń. Serwisujemy urządzenia prawie wszystkich marek dostępnych na polskim rynku m. in. CAS, Dibal, Lubelskie Fabryki Wag FAWAG, RADWAG, Digi, Medesa, AXIS, Novitus, HENDI, OHAUS.

Pogwarancyjny serwis używanych wag Ga w Warszawie oferuje części zamienne do wag: akumulatory, zasilacze, szalki, tensometry i wiele innych. Posiadamy w ofercie wszystkie podzespoły do popularnych wag. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Używane wagi w Warszawie naprawiamy i legalizujemy w ciągu kilku dni roboczych, a swoją ofertę kierujemy do klientów z całej Polski oraz zagranicy. Stawiamy na długofalową współpracę z klientami. Zapraszamy do współpracy zarówno duże sieci handlowe, hurtownie wędlin, a także jednostkowych klientów.  Naprawione i zalegalizowane wagi odsyłamy do klientów sprawdzonymi firmami kurierskimi, zapewniając najwyższą troskę o ich bezpieczeństwo oraz terminowość dostawy.

Zgłoszenia prosimy kierować do:

Adrian Piętka

Specjalista ds. serwisu
email: adrian.pietka@probox.pl
kom.: 664 99 02 81
Brak wyników