Torba na pizzę

Kategoria ta obejmuje torby do pizzy. Widoczne niżej akcesoria wykonane są z najwyższej jakości materiałów posiadających najlepsze właściwości izolujące ciepło. Poliestrowa izolacja maksymalnie utrzymuje temperaturę, nie przepuszcza wilgoci i zapachu. W większości torby na pizzę są wyposażone w przezroczystą kieszeń na rachunki, gumowe nóżki, otwory wentylacyjne na spodzie oraz dwa regulowane uchwyty do przenoszenia. PROBOX posiada torby o różnych rozmiarach, co sprawia że na pewno dopasują Państwo produkt do swoich oczekiwań. Oprócz pizzy można w nich transportować również inne potrawy. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami naszego sklepu internetowego!

W czasie, gdy tak popularne jest zamawianie jedzenia z dostawą do domu, firmy zajmujące się sferą kulinarną, chcą sprostać wyzwaniom, jakie stawiane są im w tych okolicznościach. Dostarczana żywność musi spełniać oczekiwania klientów. Dania nie mogą różnić się od tych wydawanych w lokalu. Jeżeli osoby dokonujące zakupu na odległość będą usatysfakcjonowane z dowiezionej potrawy, z pewnością staną się stałymi klientami i polecą lokal znajomym. Żeby estetyka przewożonych potraw nie uległa zmianie, a trafiające do osoby zamawiającej jedzenie było ciepłe, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie gastronomii i zaopatrzyć ją w wysokiej klasy torby termiczne.

Wyposażenie od PROBOX

Klienci, zamawiając dania na dowóz, liczą na to, że dostarczony produkt będzie wysokiej jakości, jego walory wizualne i smakowe pozostaną bez zarzutu. Dostawca, nim dotrze pod wskazany adres, często musi pokonać wiele kilometrów, zdarza się też, że pojawiają się dodatkowe problemy w postaci korków drogowych lub innych niedogodności. W takiej sytuacji torba na pizzę, która wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, ma izolować ciepło, zatrzymywać zapach i nie pozwolić, by w czasie jakichkolwiek wstrząsów wygląd potrawy uległ zmianie. Wykonane z poliestru i specjalnie zaprojektowane opakowania nie przepuszczają wilgoci i utrzymują odpowiednią temperaturę w środku. Akcesoria są wygodne i poprawiają komfort pracy osób zajmujących się dowozem, dzięki temu może on przebiegać sprawniej. Zabezpieczone jedzenie trafia do klienta w niezmiennym stanie. Korzystanie z tego typu toreb termicznych, wskazuje na profesjonalne podejście gastronomii, z której zamawiane są dania.