Naświetlacz do jajek – sterylizator

W stołówkach i restauracjach bardzo często przechowywane są duże ilości jajek. Jest to produkt dość podatny na działanie różnych bakterii, również tych bardzo niebezpiecznych dla zdrowia. Warto zadbać o ich dezynfekcję, nie stosując przy tym środków chemicznych. Takie działanie umożliwia zakup naświetlacza sterylizatora. Umożliwia on zabicie wszelkich bakterii, odkażając dokładnie powierzchnię jajek.

Każdy naświetlacz dostępny w naszej ofercie jest bardzo łatwy w obsłudze. Sterylizacja odbywa się z użyciem lamp UV lub wody, w zależności od rodzaju urządzenia. Dzięki ich zastosowaniu w kilka minut można odkazić nie tylko jajka, ale również noże. Wykorzystywane są one bowiem codziennie do krojenia różnych rodzajów produktów spożywczych, w tym także surowego mięsa, które również jest nośnikiem wielu bakterii. Zakupując naświetlacz sterylizator, można być pewnym, że zachowane zostały odpowiednie środki ostrożności, w celu uniknięcia przenoszenia zakażeń różnymi chorobami.

Wszystkie naświetlacze, które oferujemy, zostały wykonane z solidnej stali nierdzewnej. Taki sterylizator na jajka posłuży z pewnością przez wiele lat.

Naświetlacz szufladowy ze stali nierdzewnej
Cena netto
649,13 zł
Cena brutto
798,43 zł
-38%
/assets/img/ribbons/attr-superpromo.png
/assets/img/ribbons/attr-shipping.png
Naświetlacz bakteriobójczy do jaj RM - NJ1
Cena netto
696,00 zł
Cena brutto
856,08 zł
-20%
Naświetlacz bakteriobójczy do jaj RM - NJ2
Cena netto
896,75 zł
Cena brutto
1 103,00 zł
-15%
Naświetlacz uniwersalny - gastronomia
Cena netto
631,90 zł
Cena brutto
777,24 zł
-37%
Sterylizator do noży
Cena netto
733,07 zł
Cena brutto
901,68 zł
-33%