Lustra sklepowe antykradzieżowe, obserwacyjne i kontrolne

Prowadząc sklep, należy być przygotowanym na różne sytuacje, w tym również próby kradzieży. Warto zadbać o zainstalowanie odpowiednich systemów antykradzieżowych, które zminimalizują straty. W naszym asortymencie klienci otrzymują duży wybór luster obserwacyjnych. Umieszczenie ich w różnych punktach sali sprzedażowej umożliwia dokładniejszy widok nawet na mniej wyeksponowane miejsca.
Różnej wielkości i kształtu lustra kontrolne mogą stanowić jedyną formę dyskretnego sprawdzania klientów. Bardzo dobrze sprawdzają się także równolegle z kamerami i innymi zabezpieczeniami. Stosowane są z powodzeniem w punktach samoobsługowych, jak i tych wyposażonych w stanowiska kasowe. Zadbaliśmy o to, by dostarczane przez nas lustra sklepowe były produktami najwyższej jakości. Vialux jest doświadczonym producentem, który sprawdza się na rynku już od wielu lat. Dobrze przymocowane do ściany lub sufitu będzie służyło przez długi czas, doskonale spełniając swoją funkcję. Nawet w miejscach, w których znajduje się dodatkowy pracownik ochrony, nie jest on w stanie być w każdym punkcie sali przez cały czas. Ponadto zbyt nachalne działania obserwacyjne sprawiają, że klienci czują się osaczeni i rezygnują z zakupów w takiej atmosferze. Trafnie rozmieszczone lustra antykradzieżowe umożliwią nieuciążliwą dla nich kontrolę sytuacji i ingerencję w uzasadnionych okolicznościach.
Wybierając z naszej oferty lustro sklepowe, warto zasięgnąć porady obsługi, która dostępna jest za pośrednictwem live chatu. Doradzi ona najkorzystniejszy kształt i rozmiar produktu w odpowiedzi na indywidualne potrzeby każdego klienta.