Wyposażenie sklepu mięsnego i spożywczego -

Każdy sklep spożywczy i mięsny, niezależnie od wielkości, potrzebuje odpowiedniego wyposażenia, które zapewni jak najlepsze warunki przechowywania produktów wędliniarskich, nabiału, wyrobów cukierniczych, różnorodnych mrożonek i napojów. Wybór określonego wyposażenia ma zapewnić nie tylko utrzymanie ich świeżości, ale również efektowną prezentację i sprawną obsługę. Nasza oferta funkcjonująca zarówno w sklepie internetowym, jak i salonie handlowo-ekspozycyjnym mieszczącym się w Warszawie obejmuje wyjątkowe wyposażenie, które łączy funkcjonalność, trwałość i estetyczny wygląd. W zależności od warunków, w jakich przyjdzie funkcjonować urządzeniom chłodniczym, dobieramy odpowiednie wyposażenie.

Lady chłodnicze najczęściej wykorzystujemy w sklepach, gdzie towar podaje sprzedawca, natomiast regały chłodnicze zdecydowanie bardziej pasują do punktów samoobsługowych. Lady cukiernicze świetnie sprawdzą się w cukierniach i sklepach spożywczych. Popularne są również szafy chłodnicze do przechowywania różnych produktów z możliwością ich efektownego eksponowania. Warto wspomnieć o witrynach mroźniczych, w których umieszczamy np. lodowe desery i mrożonki. Dostępna w naszej warszawskiej firmie szeroka oferta wyposażenia sklepów spożywczych i mięsnych doskonale wypełni każde zapotrzebowanie, również w krajalnice, pakowarki próżniowe, haki wędliniarskie, kotleciarki, wilki do mielenia mięsa, pojemniki na produkty sypkie i wiele innych artykułów niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

Brak wyników

W kategorii sklepy mięsne i spożywcze znajdą Państwo m.in. lady chłodnicze, krajalnice do wędlin, sera, mięsa, pieczywa, stopnie do lad chłodniczych, wagi sklepowe, regały chłodnicze z hakami wędliniarskimi oraz inne artykuły, które będą potrzebne do wyposażenia lub doposażenia każdego sklepu spożywczego lub wędliniarskiego. Oferta PROBOX obejmuje również wachlarz innych produktów, które potrzebne będą do wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego!