Wypożyczalnia mebli chłodniczych

2017-05::1495274818-projekt-stoiska.jpgWypożyczalnia urządzeń chłodniczych PROBOX oferuje szeroką gamę mebli i urządzeń chłodzących wysokiej klasy.  Oferujemy wypożyczenie urządzeń typu: witryny cukiernicze, szafy i lady cukiernicze, lady chłodnicze, witryny chłodnicze, regały chłodnicze, szafy chłodnicze, szafy mroźnicze, zamrażarki, konserwatory do lodów.

Wypożyczalnia mebli chłodniczych w Warszawie to urządzenia dostępne od ręki, z możliwością obejrzenia i odbioru osobistego. Na życzenie klientów zapewniamy bezpieczną dostawę na czas, w dowolne miejsce w Polsce, firmami kurierskimi lub własnym transportem. Oferujemy przeszkolenie z obsługi i prawidłowego korzystania urządzenia, wniesienie i ustawienie urządzenia, podłączenie i przygotowanie do pracy.

Wypożyczalnia lodówek PROBOX oferuje wyposażenie stoisk targowych, urządzenia i witryny chłodnicze do zabudowy stoisk targowych, meble sklepowe do reklamy, lady i szafy chłodnicze do prezentacji i promocji produktów spożywczych, zaopatrzenie targów branżowych,  obsługę eventów i imprez cateringowych, meble i urządzenia na kongresy, konferencje, szkolenia, sympozja, imprezy plenerowe, gale.

Zapewniamy wsparcie podczas imprezy oraz oferujemy wspólnie z naszymi partnerami projekt stoiska targowego, indywidualny koncept stoiska, projekt graficzny opracowany przez profesjonalnego projektanta i architekta. Stawiamy na indywidualne potrzeby klientów, usługi szyte na miarę i wsparcie. Specjaliści PROBOX zapewniają pomysł, profesjonalne doradztwo, wysokie standardy bezpieczeństwa, jakość rozwiązań.

Wypożyczalnia witryn i lad cukierniczych Warszawa dostarcza urządzenia na targi EuroGastro, Expo Sweet, World Food Warsaw, EuroShop, Warsaw Food Expo,  NATURA FOOD, Polagra Food, organizowane w nowoczesnych lokalizacjach, takich jak EXPO XXI Warszawa, Centrum Targowo – Kongresowe MT Polska i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy producentów żywności i dodatków do żywności, importerów żywności, importerów alkoholi i napojów, wystawców, piekarnie i cukiernie, cukierników i lodziarzy.

Zapytania prosimy kierować do:
Dariusz Cacko
Specjalista ds. wypożyczeń
e-mail: dariusz.cacko@probox.pl
kom.: 696-485-080

2017-05::1495275095-zabudowa-targowa.jpg

Brak wyników