Profesjonalne okapy gastronomiczne ze stali nierdzewnej – centralne i przyścienne

Asortyment naszego sklepu internetowego nie byłby kompletny, gdyby nie znalazły się w nim starannie wyselekcjonowane profesjonalne meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, w tym okapy. Każdy okap przemysłowy to doskonale skonstruowane urządzenie, dzięki któremu błyskawicznie pozbędą się Państwo nadmiaru pary w lokalu gastronomicznym. Okapy kuchenne przemysłowe, które znajdują się w naszym asortymencie, pochodzą od cenionych i doświadczonych producentów, przywiązujących ogromną wagę do najdrobniejszych detali. Szczególnie polecamy produkty Stalgast, które stanowią większość naszej oferty.

Zapewniamy konkurencyjne ceny na każdy okap gastronomiczny przyścienny trapezowy, centralny oraz pozostałe rodzaje. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszej siedzibie w Warszawie lub na naszej stronie internetowej gdzie znajdziecie Państwo także wysokiej jakości meble nierdzewne.

 

Proponowane przez nas okapy gastronomiczne zostały stworzone ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, odpornych na długotrwałą eksploatację oraz ewentualne uszkodzenia. Posiadamy szeroki wybór okapów gastronomicznych przyściennych skrzyniowych, okapów trapezowych, skośnych, indukcyjnych, kompensacyjnych czy kompensacyjno-indukcyjnych. Niewątpliwą zaletą każdego oferowanego przez nas okapu gastronomicznego jest łatwy montaż, dzięki czemu bez problemu zainstalują Państwo urządzenie w wybranym pomieszczeniu. Decydując się na okap gastronomiczny w naszym sklepie, dokonają Państwo doskonałej inwestycji na lata.