Oferty Pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

+ Specjalista - Obsługa Klienta w Salonie Sprzedaży

+ Specjalista - Obsługa Sprzedaży i Promocji Internetowej

+ Specjalista Działu Handlowego - Sprzedawca Urządzeń Gastronomicznych

+ Sprzedawca - Handlowiec Salonu Sprzedaży i Obsługi Magazynu

+ Serwisant - Montażysta Urządzeń Chłodniczych i Gastronomicznych

Dołącz już teraz do naszego zespołu, nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas!

Więcej informacji uzyskasz telefonicznie: 602 18 57 43 lub oferty@probox.pl

Starsze oferty pracy:

PROBOX od 1994 r. zajmuje się doradztwem, sprzedażą oraz montażem kompleksowego wyposażenia sklepów i gastronomii

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów chcących nawiązać dłuższą współpracę oraz nastawionych na własny rozwój wraz z naszą firmą, na stanowisku:

Handlowiec – Specjalista ds. sprzedaży internetowej

miejsce pracy: Warszawa-Wesoła/Sulejówek

Opis stanowiska:

Identyfikowanie potrzeb Klienta
Doradztwo, przygotowywanie ofert handlowych
Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją
Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
Budowanie przyjaznych, długofalowych relacji z odbiorcami
Obsługa nowych naszych sklepów internetowych oraz allegro
Analiza rynku, produktów i konkurencji
Skuteczne negocjowanie warunków handlowych

Wymagamy:

Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
Pracowitość i chęć rozwoju
Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz komunikatywnego przekazywania informacji
Samodzielność w działaniu, oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy
Umiejętności negocjacyjne
Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i dynamicznym zespole
Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
Umowę o pracę, praca na pełen etat
Możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie:

Od 2 000 do 4 000 PLN

CV oraz list motywacyjny z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych prosimy przesłać na adres: oferty@probox.pl