Cebea

CEBEA to firma istniejąca na polskim rynku od 1981 roku specjalizująca się w produkcji urządzeń chłodniczych. Długoletnie doświadczenie na rynku gastronomicznym sprawiło, że producent doskonale zna potrzeby klientów i stale poszerza swój asortyment o nowe produkty. Wysoka jakość i poziom wzornictwa to cechy charakteryzujące sprzęty chłodnicze CEBEA. Ponadto urządzenia są bardzo funkcjonalne oraz estetycznie wykonane, dzięki czemu są nie tylko porządne, ale także świetnie się prezentują.

Nasz sklep internetowy PROBOX posiada w swojej ofercie między innymi lady, szafy oraz regały chłodnicze. Firma CEBEA od lat zajmuje się sprzedawaniem produktów do różnych placówek np. hoteli, restauracji, sklepów ogólnospożywczych, cukierni itp. W produkcji swoich urządzeń producent stosuje tylko nowoczesne technologie. CEBEA oferuje urządzenia o różnych rozmiarach i kolorystyce, dzięki czemu klient bez problemu wybierze odpowiedni sprzęt do swojego lokalu.

Lady chłodnicze, witryny cukiernicze oraz regały Cebea pozwalają na estetyczną prezentację produktów w odpowiednio niskiej temperaturze. Zastosowanie szyb prostych gwarantuje doskonałą widoczność żywności i innowacyjny wygląd urządzenia. Sprzęty te mogą występować samodzielnie lub być łączone z innymi ladami tworząc ciąg. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego PROBOX z urządzeniami chłodniczymi CEBEA.