Yato Gastro

Yato Gastro jest grupą, która należy do globalnej marki TOYA S.A. Producent posiada 25-letnie doświadczenie na rynku polskim, dzięki czemu zna potrzeby i preferencje wszystkich osób zajmujących się gastronomią. Marka czerpiąc z wieloletniego doświadczenia przy produkcji swoich urządzeń kieruje się nowoczesnymi technologiami, dlatego też oferowane przez PROBOX produkty charakteryzują się niezwykłym komfortem użytkowania i bardzo dużą funkcjonalnością.

Szczególną popularnością cieszą się naczynia z serii Professional Kitchen Equipment. Seria ta obejmuje patelnie, garnki oraz rondle. Owe produkty są skierowane dla kucharzy oraz szefów kuchni, który cenią sobie wytrzymałość połączona z wysoką jakością produktów. Zastosowana stal wysokiej jakości typu 21/0 powoduje, że garnki, rondle oraz patelnie charakteryzuje specjalnie zaprojektowane dno kapsułowe gwarantujące fantastycznie rozprowadzenie ciepła po całym dnie naczyń. Naczynia Yato Gastro aż o 30% lepiej przewodzą ciepło niż standardowe naczynia gastronomiczne. Dno kapsułowe zapobiega również przypalaniu się przygotowywanych produktów. Linia Professional Kitchen Equipment jest szczególnie fantastyczną propozycją do dużych restauracji, barów, hoteli, stołówek itp. Lepsze przewodzenie ciepła i możliwości mycia w zmywarce sprawia, że naczynia spełnią wszelkie oczekiwania szefów kuchni oraz kucharzy.

Ponadto YATO w swoim asortymencie posiada witryny chłodnicze, meble nierdzewne, miksery planetarne, maszynki do hamburgerów itp. Szeroki wachlarz produktów Yato Gastro sprawi, że każdy z Państwa znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie według indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń YATO.