Urządzenia chłodnicze Mawi

Mawi to producent urządzeń chłodniczych oraz gastronomicznych, które są niezbędne w wyposażeniu wielu sklepów, restauracji, hoteli czy innych obiektów żywieniowych. Urządzenia te produkowane są z użyciem najnowszych technologii. Długotrwałą ochronę antykorozyjną zapewnia wykonanie z najwyższej jakości materiałów blach ocynkowanych.

Firma istnieje na rynku od 1989 roku, przez co posiada ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, które znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Za sprawą zastosowania najwyższej jakości materiałów i elementów klienci wielu krajów mają możliwość użytkowania niezwykle funkcjonalnych i trwałych urządzeń chłodniczych oraz gastronomicznych. Produkty MAWI cieszą zarówno wieloletnim i bezawaryjnym użytkowaniem, jak i efektownym designem z doskonałą powłoką lakierniczą (Certyfikat jakości Qualified Applicator). Urządzenia chłodnicze MAWI to również produkty proekologiczne.

W naszej ofercie dostępne dla klientów z branży gastronomicznej i spożywczej urządzenia MAWI to przede wszystkim witryny chłodnicze i cukiernicze, regały i szafy chłodnicze, szafy mroźnicze, wyspy i bonety, ciągi gastronomiczne, meble nierdzewne, komory chłodnicze i mroźnicze. Ponadto w ofercie funkcjonują różnorodne urządzenia gastronomiczne specjalistyczne oraz chłodnicze przeznaczone do sprzedaży impulsowej. Do dyspozycji są nasi eksperci, którzy wspomogą odpowiedni wybór urządzenia chłodniczego.