Chłodnicze szafy Liebherr

Liebherr jest wiodącym producentem urządzeń chłodniczych wyróżniających się innowacyjną oraz nowoczesną technologią. W swojej ofercie posiada szeroki wybór profesjonalnych szaf chłodniczych, zamrażarek skrzyniowych czy chłodziarek do wina. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1949 roku przez Hansa Liebherra, natomiast na polskim rynku funkcjonuje od 1993 roku. Przez lata Liebherr zyskał miano producenta gwarantującego urządzenia chłodnicze najwyższej jakości łącząc niemiecką precyzję z nowoczesnym designem i rozwiązaniami. Niemal 70-letnie doświadczenie w zakresie produkcji urządzeń dla profesjonalnej gastronomii gwarantuje niezawodność oraz dostosowanie do potrzeb rynku.

Urządzenia Liebherr wyróżniają się solidnym wykonaniem , niskim zużyciem energii oraz cichą pracą. Dzięki zastosowaniu w urządzeniach wysokiej klasy podzespołów i wydajnego systemu chłodzenia sprzęty zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów. Chłodziarki i zamrażarki charakteryzują się dużą pojemnością, a także niezrównanymi parametrami chłodzenia i mrożenia. Dodatkowo wszystkie urządzenia zostały zaprojektowany w taki sposób, aby były łatwe i wygodne w czyszczeniu, co jest bardzo ważnym elementem w lokalach gastronomicznych.

Ponadto Liebherr w swoim asortymencie posiada chłodziarki do wina, które są bardzo wydajne energetycznie. Urządzenia te występują również w wersji ze strefami temperatur. Przechowywanie wina w specjalnie do tego przeznaczonej chłodziarce pozwoli zachować wino w idealnym stanie. Bezpieczne warunki chronią przed szkodliwymi czynnikami. PROBOX jest jednym z polskich dystrybutorów urządzeń chłodniczych Liebherr – oferujemy pełen asortyment sprzętów chłodniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej.