Urządzenia chłodnicze Juka

JUKA to producent urządzeń chłodniczych, gastronomicznych oraz mroźniczych działających na rynku od 1991 roku. Urządzenia chłodnicze Juka cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Nasza strona internetowa PROBOX oferuje produkty JUKA, takie jak: lady cukiernicze, witryny, grzewcze oraz chłodnicze, konserwatory do lodów, regały chłodnicze oraz wszelakie wyposażenie gastronomiczne. Wysoka jakość, innowacyjność oraz bezawaryjność to cechy, które charakteryzują urządzenia przedstawianego producenta.

Nowoczesne i doskonale przygotowane zaplecze techniczne JUKA sprzyja wdrożonym innowacyjnym technologiom, które przekładają się nie tylko na najwyższą jakość urządzeń chłodniczych i innych produktów, ale również na dużą elastyczność w produkcji. Co to oznacza? Możliwość realizacji projektów nietypowych, dzięki którym nasza firma jest w stanie spełnić wszelkie wymagania klientów w zakresie dostosowania określonych urządzeń chłodniczych do specyficznych warunków danego projektu inwestycyjnego. Estetyczne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze produkty JUKA to między innymi: lady cukiernicze przeznaczone do ekspozycji słodkich wyrobów, konserwatory do lodów służące ich prezentacji i sprzedaży w optymalnych warunkach, nowoczesne lady chłodnicze przystosowane do efektownej ekspozycji wszelkich produktów spożywczych przetworzonych, regały chłodnicze służące między innymi do przechowywania artykułów spożywczych oraz różnorodnych napojów.

Ponadto w naszej ofercie funkcjonują urządzenia gastronomiczne JUKA, których wykorzystanie może być również spersonalizowane do konkretnego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą producenta JUKA. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym, który na pewno pomoże w wyborze sprzętu do Państwa lokalu gastronomicznego.