Nivona

Nivona jest renomowaną firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją profesjonalnych ekspresów do kawy najwyższej jakości. Szwajcarski design i mechanizmy to synonim precyzji i ponadprzeciętnej jakości. Nivona przesiąknięta jest kulturą pracy. Ekspresy do kawy oferowane przez PROBOX to urządzenia, które charakteryzują się wysoką jakością, zapewniają dostęp do smakowitych trendów, przepisów i świeżo parzonych nowości z całego świata. Aromatyczna, pobudzająca, czysta radość z życia.

Kawa jest najbardziej lubianym napojem pobudzającym na świecie i radosną częścią naszej kultury, to ona zapoczątkowała wiele różnych stylów, sposobów przygotowania oraz preferencji zarówno w Polsce jak i w innych regionach świata. Szczególne cechy Nivony jest nie tylko nowoczesna technologia, ale także funkcjonalność i zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających smakoszy kawy. Nivona jest przyjemnością z delektowania się kawą.

Ekspresy do kawy zwracają na siebie uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem, który jest w stanie bez problemu dopasować się do każdego rodzaju wnętrza. Dodatkowo Nivona skupia się na detalach, przez co urządzenia dopracowane są do perfekcji. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą ekspresów do kawy Nivona. Jeżeli posiadają Państwo pytania lub potrzebują porady odnośnie do wyboru odpowiedniego modelu zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami.