Unox

UNOX to przodująca włoska firma, specjalizująca się w produkcji pieców konwekcyjnych oraz pieców konwekcyjno-parowych. Są to urządzenia wszechstronne do profesjonalnej kuchni, które zapewniają najwyższą jakość przygotowywanych potraw. W ofercie urządzeń pieców UNOX dostępne są zarówno z manualnym, jak i cyfrowym panelem sterowaniem. Urządzenia te są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania lokali gastronomicznych oraz obiektów handlowych.

Potrawy przygotowane w piecu konwekcyjno-parowym są zdrowsze, niż te przygotowane w tradycyjnych piecach, gdyż pozwalają zachować cenne substancje odżywcze i witaminy. Piece UNOX posiadają wymuszony obieg pary wodnej w obrębie komory w trakcie pieczenia, dzięki czemu dania nie tylko wyglądają lepiej, ale także są równomiernie wypieczone. UNOX oferuje szeroki wybór pieców konwekcyjnych i pieców konwekcyjno-parowych ze zróżnicowaną możliwością obróbki termicznej. Funkcja naparowania komory pozwala na gotowanie na parze, blanszowanie czy duszenie potraw. Piece świetnie sprawdzą swoją rolę w dużych restauracjach, hotelach, marketach oraz innych punktach gastronomicznych.

W produkcji piekarniczej i cukierniczej niezbędne piecie to UNOX BAKERLUX SHOP.Pro, UNOX BAKERTOP ONE oraz UNOX BAKERTOP PLUS. Natomiast w profesjonalnej kuchni niezawodne piece, które znacznie usprawnią pracę, podniosą jakość i standard to UNOX CHEFTOP PLUS, UNOX CHEFTOP ONE, UNOX CHEFTOP Compact, UNOX CHEFLUX oraz piece UNOX LINEMICRO wraz z akcesoriami. Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań z naszym doświadczonym działem handlowym, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia spełniającego Państwa wymagania.