Stalgast

STALGAST to firma działająca na rynku od 1990 roku (jednak oficjalnie jako nazwa Stalgast od 1996 r.), posiadająca wieloletnie doświadczenie w gastronomii. Marka ta posiada w swojej ofercie pełny asortyment sprzętów gastronomicznych oraz akcesoriów do gastronomii, pozwalając przy tym na wyposażenie od podstaw każdej profesjonalnej kuchni, stołówki, hotelu, restauracji oraz wielu innych lokali świadczących usługi gastronomiczne. Wytrwałość i dążenie do celu pracowników Stalgast sprawiło, że firma szybko zdobyła swoich klientów i obecnie czołuje na rynku europejskim.

W asortymencie naszego sklepu internetowego PROBOX znajdą Państwo m.in: zmywarki gastronomiczne, patelnie przemysłowe, garnki, meble metalowe itp. W swojej ofercie posiadamy również profesjonalne oraz solidne piece konwekcyjno-parowe UNOX. W 2008 roku STALGAST otworzył własną fabrykę w Radomiu produkującą urządzenia gastronomiczne, zmywarki, urządzenia chłodnicze, mroźnicze, meble ze stali nierdzewnej oraz ciągi grzewcze i wydawcze.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń i akcesoriów gastronomicznych producenta Stalgast. Jeżeli potrzebują Państwo fachowego doradztwa, zachęcamy do kontaktu. Z pewnością pomożemy w wyborze sprzętu spełniającego Państwa oczekiwania dostosowanego do lokalu.